Bakırköy Nazım İmar Planına İtiraz Çağrısı!

Bakırköy Kentsel Dönüşüm Dayanışma Platformu, Tapu Sahibi Olan Tüm Bakırköylüleri, 30 Günlük Askı Süresi İçinde, İtiraz Dilekçesi Vermeye Davet Ediyor.

Plan Kodlarına göre, Teknik Ekibimizle birlikte kaleme aldığımız 7 ayrı İtiraz Dilekçesini aşağıda bulabilir, ilgili alanları doldurup, imzaladıktan sonra, Tapu Fotokopinizi de ekleyerek, bağlı bulunduğunuz Mahalle Muhtarlığı’na teslim edebilirsiniz.

1 Haziran 2023 Perşembe günü mesai bitimine kadar süremiz var. Ancak itirazların kabul edilmemesi halinde yasal süre içinde açılacak dava tarihi açısından, mümkün olduğunca ilgili Dilekçelerin en geç 26 Mayıs 2023 Cuma günü öğlene kadar, ilgili Mahalle Muhtarlığı’na teslim edilmesini rica ediyoruz.

Tapu sahibi olduğunuz taşınmaz ile ilgili Uygun İtiraz Dilekçesi vermek için gerektiğinde Platform Sözcümüz Feyza Özbir’den ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

K1 Konut – Bitişik Nizam (Osmaniye, Kartaltepe, Zuhuratbaba, Yenimahalle, Sakızağacı, Cevizlik, Zeytinlik) İTİRAZ DİLEKÇESİ:

K2 (Günay ve Beyaz Evler) – Ayrık Nizam – İTİRAZ DİLEKÇESİ:

Günay Sitesi’nde, caddeye bakan 4 blok ile Beyaz Evler Sitesi’nde, caddeye bakan 2 bloğa, Ticaret-Konut lejantı verildiği için ilgili bloklar +1 kat imar artışından yararlanamıyor. Konuyla ilgili İtiraz Dilekçesini en kısa sürede organize edip, paylaşacağız. Lütfen takip edin…

K3 Konut – Ayrık Nizam (Osmaniye, Kartaltepe, Zuhuratbaba, Yenimahalle, Sakızağacı, Cevizlik, Zeytinlik) İTİRAZ DİLEKÇESİ:

K3 Site 2 veya 3 blok – Ayrık Nizam (Osmaniye, Kartaltepe, Zuhuratbaba, Yenimahalle, Sakızağacı, Cevizlik, Zeytinlik) İTİRAZ DİLEKÇESİ:

K3 Site – en az 4 blok – Ayrık Nizam (Osmaniye, Kartaltepe, Zuhuratbaba, Yenimahalle, Sakızağacı, Cevizlik, Zeytinlik) İTİRAZ DİLEKÇESİ:

TİCK-1 (Ticaret-Konut) – (Ekrem Kurt Bulvarı ve Aksu Cad. Cepheli Parsellerde, Demiryolu Güneyinde 10 Temmuz ve İstanbul Caddeleri ve Çevresinde Yer Alan Ticaret + Konut Alanları) – İTİRAZ DİLEKÇESİ:

TİCK-2, TİCK-3 (Ticaret-Konut) – (İncirli, Yücetarla, Koşuyolu Caddeleri ve İsmail Erez Bulvarına Cepheli Ticaret + Konut Alanları) – İTİRAZ DİLEKÇESİ: